USA – Największe atrakcje zachodniego wybrzeża w 11 dni

USA – Największe atrakcje zachodniego wybrzeża w 11 dni

Fascynująca wyprawa do najciekawszych miejsc południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych.

Przedstawiamy ramowy program wyjazdu integracyjnego dla grup na zachodnie wybrzeże stanów zjednoczonych!

Lot Warszawa San-Francisco

1 dzień: Warszawa – San Francisco 
Spotkanie grupy na Międzynarodowym Lotnisku Okęcie im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku Opal Travel, wylot do USA. Przylot do San Francisco, spotkanie z przewodnikiem. Transfer do hotelu. Nocleg.

 

2 dzień: San Francisco 
Po śniadaniu zwiedzanie San Francisco; “Wall Street Zachodniego Wybrzeża”, Fishermen’s Wharf, słynny most Golden Gate Bridge.

 

Oczywiście obowiązkowo przejazd słynną kolejką, “najbardziej krętą uliczką na świecie”, Union Square – najatrakcyjniejsza dzielnica miasta – setki sklepów. Nocleg.

Fakultatywnie: rejs statkiem na wyspę Alcatraz i zwiedzanie słynnego więzienia. 

 

3 dzień: Park Narodowy Yosemite – Bakersfield
Przejazd do Parku Narodowego Yosemite, znajdującego się na liście UNESCO, m. in. zwiedzanie zapierającej dech w piersiach Doliny Yosemite, największego w Ameryce wodospadu o wysokości 740 m oraz olbrzymich sekwoi, należących do najstarszych i najwyższych drzew świata. Przejazd do Bakersfield. Nocleg.

 

Los Angeles

4 dzień: Los Angeles
Przejazd do Los Angeles – mekki filmowców i stolicy amerykańskiego kina. W programie zwiedzanie najsłynniejszego miasta Kalifornii – Beverly Hills, spacer wzdłuż Rodeo Drive. Następnie zwiedzanie Hollywood – synonimu amerykańskiej produkcji filmowej, żyjącego z dawnej świetności oraz legendy „fabryki snów”. Spacer „Aleją Gwiazd’, Chinese Theatre, Kodak Theatre, w którym rozdawane są Oskary. Przejazd Bulwarem Zachodzącego Słońca z najsłynniejszymi klubami nocnymi. Wizyta na najpiękniejszych i najpopularniejszych plażach w Ameryce – Venice Beach oraz Santa Monica. Powrót na nocleg do Los Angeles.

 

Phoenix Desert

5 dzień: Los Angeles – Phoenix 
Przejazd przez malowniczą pustynię, gdzie zobaczymy wyjątkowo piękne, jedyne w swoim rodzaju tereny dwóch olbrzymich pustyń – „wysokiej” pustyni Mojave i „niskiej” pustyni Kolorado, które spotykają się w Parku Narodowym Drzewa Jozuego – wspaniała trasa dla miłośników przyrody i niezwykłych widoków. Podziwianie najdziwniejszej rośliny na świecie – Drzewa Jozuego – które żyje przez tysiące lat i rośnie tylko tutaj, porastając pustynne tereny z malowniczymi formacjami skalnymi. Przejazd na nocleg do Phoenix.

 

Sedona USA

6 dzień: Sedona – Park Narodowy Wielkiego Kanionu
Wizyta w jednym z najbardziej malowniczych miast na Południowym Zachodzie Ameryki – Sedona oraz w pięknym Kanionie Oak Creek, który zachwyca swoją potęgą, spokojem i kolorami. Przejazd do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu, należącego do największych i najwspanialszych cudów natury na świecie, wizyta w najatrakcyjniejszych punktach widokowych Kanionu. Przejazd przez największy w Ameryce Indiański rezerwat – Navajo. Wieczorem przejazd do miasteczka Page, położonego nad malowniczym Jeziorem Powella. Nocleg.

Fakultatywnie: przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem lub film o Wielkim Kanionie na ogromnym ekranie w kinie Imax.

 

USA Bryce Canyon

7 dzień: Park Narodowy Kanionu Bryce
Po śniadaniu zwiedzanie indiańskiego Kanionu Antelop, gdzie w czerwonym piaskowcu woda wyrzeźbiła przedziwnie poskręcane ściany, tworząc magiczny tunel, w którym światło, przeciskając się przez szczeliny, maluje niezapomniane obrazy. Następnie postój nad Zaporą Kanionu Glenn, wybudowaną nad rzeką Kolorado i nad pięknym Jeziorem Powella, które powstało dzięki tej zaporze. Przejazd przez malownicze tereny stanu Utah i zwiedzanie Parku Narodowego Kanionu Bryce z fantastycznymi, formacjami skalnymi w postaci wysokich ścian, iglic i kopuł. Nocleg.

 

Zion Las Vegas

8 dzień: Park Narodowy Zion – Las Vegas 
Po śniadaniu, przejazd malowniczą drogą w stanie Utah do jednego z najpiękniejszych miejsc w Ameryce – Parku Narodowego Zion, zbudowanego w większości z czerwonych piaskowców, które tworzą kręte kaniony, piękne płaskowyże i wiele malowniczych naturalnych rzeźb. Następnie wyjazd w kierunku Las Vegas. Po zakwaterowaniu w hotelu przy Las Vegas Strip, spacery po najsłynniejszych kasynach na świecie. Nocleg.

 

Death Valley

9 dzień: Dolina Śmierci – Las Vegas 
Po śniadaniu wyjazd do legendarnej Doliny Śmierci – najniższe, najgorętsze, i najsuchsze miejsce w Ameryce Północnej. Wieczorem powrót do Las Vegas, i jeszcze jeden wieczór na słynnym bulwarze kasyn Las Vegas Strip. 
Fakultatywnie: wjazd na najwyższą więżę w Las Vegas – Stratosphere, o wysokości 350 m, druga (po CN Tower w Toronto) najwyższa wieża obserwacyjna na zachodniej półkuli. Z tarasu widokowego roztacza się piękna panorama miasta. 

10 dzień: Las Vegas 
Po śniadaniu, w zależności od godziny odlotu z Las Vegas, czas wolny do momentu wykwaterowania z hotelu i transferu na lotnisko. Wylot do Europy.

 

Warszawa Pałac Kultury

11 dzień: Warszawa
Przylot do Warszawy.

Cena od osoby: wyślij zapytanie o wycenę

Szczegóły oferty:
• przelot międzynarodowy na trasie Warszawa – San Francisco; Las Vegas – Warszawa (przez jeden z europejskich portów lotniczych)
• zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami, 
• śniadania kontynentalne i obiadokolacje,
• realizację punktów programu, z wyjątkiem „fakulatywych”,
• przejazdy i transfery klimatyzowanym autokarem wg. programu,
• opiekę polskojęzycznego pilota
• ubezpieczenie KL, NNW, Bagaż

****************************************************
Cena nie obejmuje:

• atrakcji / wycieczek fakultatywnych:
– przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem: 185 USD/ os.
– kino IMAX Wielki Kanion: 20 USD / os.
– alcatraz: 30 USD / os.
– wieża Stratosphere: 15 USD / os.
• – usług dodatkowych w hotelach (np. płatności za telefon, płatną telewizje, room service, itp.)
• zwyczajowych napiwków dla kierowcy i przewodnika: 5 USD dziennie / os.
• wizy do USA ok. 140 USD

Chciałbyś odwiedzić USA?
Napisz do nas, nasza agencja pomoże Ci stworzyć idealny wyjazd

Porozmawiajmy o twoim pomyśle!

513 069 728

Skontaktuj się!

Maciej Marczyński
Siedziba firmy

ul. Strachocińska 209
51-518 Wrocław

Biuro firmy
Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA
 
ul. Wystawowa 1/ p.127
51-618 Wrocław