Ciało

Fizyczny wymiar człowieka. Przedmiot nauk i badań medycyny konwencjonalnej. Jedna z trzech funkcji zdrowia człowieka.

NAPÓJ

Napój rytualny sporządzany z soku rośliny o nazwie soma. Dawał moc dokonywania wielkich przedsięwzięć. Według Wedysów jego nieograniczonym zbiornikiem było słońce.

SUBSTANCJA

W medycynie ajurwedy subtelna substancja chemiczna naturalnie wytwarzającą się w organizmie człowieka będącego w głębokiej medytacji.

Soma Event jest agencją eventową z Wrocławia zajmującą się organizacją imprez dla firm

Założycielem firmy jest Maciej Marczyński, a współtwórcy poszczególnych wydarzeń to specjaliści od konkretnych zadań.

Maciej jest absolwentem wydziału trenerskiego AWF oraz podyplomowych studiów z zakresu marketingu na wrocławskiej AE.

Dziennikarz, handlowiec, manager przez wiele lat związany z branżą farmaceutyczną, trener, instruktor, ratownik.

Jako były pracownik korporacji rozumie potrzeby dużych firm i potrafi mówić ich językiem. Organizator wielu eventów w Polsce i za granicą.

Działa w wodzie, na śniegu, na ziemi i w powietrzu, w górach…tu i tam.​

Firma SOMA Event Group jest koncesjonowanym organizatorem turystyki wpisanym do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego pod numerem 393.

Główne obszary działania to incentive travel, imprezy dla firm (integracja, motywacja, pikniki), organizacja i obsługa konferencji i szkoleń oraz kompleksowe programy marketingowe.

Ludzie, z którymi pracujesz budują Twoją siłę.

Uczestniczą w Twoim życiu. Współtworzą Twoją rzeczywistość. Czy tego chcesz, czy nie. Zadbaj, by to, co robią, czynili lojalnie i z pasją. Spraw, aby wiedzieli, że Wasze wspólne miesiące i lata to nie tylko czas od 8.00 do 16.00. Pracownicy, klienci, koledzy. Niech wiedzą, że nie są dla Ciebie „trybami w maszynie”. Pozwól im przeżyć chwile niezwykłe. Przygodę. Stwórz grupę przyjaciół. Odwdzięczą się. My pomożemy Ci tego dokonać.

Gotowy aby zorganizować swój event?