Szkolenia i warsztaty dla pracowników

Szkolenia pracowników i organizacja warsztatów to jeden z najlepszych sposobów na umożliwienie twoim pracownikom samorozwoju!

Organizacja konferencji i szkolen firmowych to zadanie niełatwe i wielowarstwowe. Ich treść merytoryczna jest tylko jednym z elementów składających sie na sukces.  Świadomość potrzeb, jakie niesie ze sobą organizacja tych wydarzeń jest kluczem do podjęcia właściwych kroków, zapewnienia odpowiednich standardów i sięgnięcia po konieczne środki. Zanim zajęliśmy się organizacją konferencji i szkoleń, sami braliśmy udział w dziesiątkach takich wydarzeń, pracując w wielkich korporacjach. Wiemy co jest potrzebne i jakie stawia się cele.

Oprócz prac związanych z organizacją proponujemy również własne, autorskie programy szkoleniowe, oraz polecamy programy doświadczonych firm wspólpracujących.

Zapewniamy: będzie profesjonalnie, rzetelnie, ciekawie, a kiedy trzeba – zabawnie, bowiem nie zapominamy o integracji! 

Zależnie od profilu twojej firmy przygotujemy program szkolenia dopasowany indywidualnie pod potrzeby twojego teamu. Jesteśmy w stanie zaciekawić zarówno małe grupy zaawansowanych pracowników IT, robiąc im szkolenie z tajników wykorzystywania błędów aplikacji webowych jak i setki osób pracujących fizycznie w jednym z oddziałów waszej firmy, szkoląc ich z zakresu efektywnego zarządzania czasem.

Dla pracowników jednym z najważniejszych potrzeb jest potrzeba do rozwijania w pracy samego siebie. Oferując im darmowe kursy i pogłębiając ich wiedzę, sprawiasz, że czują się wynagrodzeni i bardziej lojalni wobec swojego pracodawcy.

GOTOWY ABY ZORGANIZOWAĆ SWÓJ EVENT?

Podobne oferty

mowaciala

Mowa Ciała – Warsztaty

TeamBuilding

Integracja pracowników

konferencje

Konferencje pracownicze – organizacja konferencji