Mowa Ciała. Warsztaty z mowy ciała.

Aktorzy improwizujący to często odważni twórcy, świetni performerzy, śmiali liderzy, radośni towarzysze zabawy, eksperci w opowiadaniu historii i charyzmatyczni prezenterzy. Wszystkie te umiejętności są niezwykle potrzebne w biznesie. Naszymi szkoleniowcami sa świetni aktorzy Teatru Narodowego w Warszawie, dla których niewerbalne środki ekspresji sa codziennym narzędziem pracy.

Nasi trenerzy używając umiejętności aktorskich prezentują szkolenia, jakich nie można znaleźć w świecie biznesu. Jesteśmy skuteczni dlatego, że opierając się na doświadczeniach z pracy w teatrze, proponujemy kształcenie do tej pory zarezerwowane jedynie dla świata sztuki. Nie powielamy cudzych metod, mamy własne podejście i uczymy rzeczy tak, jak nikt do tej pory nie uczył.

Konstruujemy warsztaty bezpośrednio pod zamówienie i potrzeby klienta. Jesteśmy zorientowani na dostarczenie produktu, który ma spełniać jasno wytyczone cele. Nie boimy się trudnych zadań i każde zamówienie traktujemy jako wyzwanie.

Podstawowy obszar naszych działań to: umiejętności prezentacji i kontakt z klientem z naciskiem na tzw. „mowę ciała”, oraz budowanie zespołu i pobudzanie kreatywności.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chciałbyś zorganizować z nami event bądź wyjazd?

Porozmawiajmy o twoim pomyśle!

513 069 728
soma@somaevent.com

Podobne oferty

TeamBuilding

Integracja pracowników

konferencje

Konferencje pracownicze – organizacja konferencji

integracje

Poprawa relacji w zespole – warsztaty pracownicze