Żeglarstwo morskie i regaty

Dla wszystkich spragnionych „wiatru we włosach” i prawdziwej morskiej przygody, oferujemy wspaniałe dni pod żaglami na ciepłych wodach Adriatyku i mórz greckich.

Rejsy realizowane są na nowoczesnych i luksusowych jachtach firm Bavaria i Sun Odyssey. Każdy z nich posiada 7 do 12 koi do spania, w pełni wyposażoną mesę, oraz wszystko co potrzeba do sprawnego i bezpiecznego nawigowania. Nasi skipperzy to ludzie niezwykle doświadczeni, mający kilkunastoletnie doświadczenie w pływaniu po morzach, znający KAŻDĄ WYSPĘ I ZATOCZKĘ wybrzeża Chorwacji, każde miejsce, które warte jest odwiedzenia! Czy pragniesz miejsc dzikich i cichych, czy tęsknisz za gwarnymi portami pełnymi rozrywek – zabierzemy Cię tam!

Dla rejsów rodzinnych lub w „rozrywkowym” gronie polecamy Chorwację pełną zabytkowych portów. Dla tych, którzy chcą spróbować prawdziwej morskiej przygody, odwiedzić wysepki nieuczęszczane przez turystów, rybackie wioski i jeść ryby prosto z morza, na plaży – proponujemy wietrzną Grecję

Z uwagi na specyfikę tego rodzaju turystyki – zalecamy planowanie wyjazdu i kontakt z nami co najmniej 3-4 miesiące przed urlopem! 


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chciałbyś zorganizować z nami event bądź wyjazd?

Porozmawiajmy o twoim pomyśle!

513 069 728
soma@somaevent.com

Podobne oferty

BiegNaOrientacje 1

Biegi na orientację

Quady

Quady

Paintball

Paintball