Paintball dla grup w trybie rywalizacji, bądź określonych scenariuszy

Szukasz niebanalnego pomysłu na integrację dla Twoich pracowników? Chcesz nauczyć ich współpracy, by przenieśli doświadczenia zdobyte na „polu walki” do realnych, codziennych działań? Jest taka forma spędzania wolnego czasu, która znakomicie się do tego nadaje.

Paintball, bo o nim mowa daje niezapomniane wrażenia. Element rywalizacji wprowadzany jest już podczas dzielenia uczestników na grupy. Potem napięcie tylko rośnie. Dwie drużyny stają do gry, której celem jest wyeliminowanie jak największej liczby przeciwników. Liczy się szybkość, sprawność, ale przede wszystkim spryt, który pomaga rozwiązywać problemy na polu bitwy. Zdarzają się one co chwila, bo nigdy wiadomo, kiedy przeciwnik wyskoczy zza rogu, by zaatakować.

Adrenalina buzuje, a gracze są zaangażowani do maksimum swoich możliwości. Na szczęście wszystko odbywa się bezboleśnie, z użyciem zmywalnej farby, a emocje szybko opadają po skończonej zabawie. Firma eventowa Soma Event zapewni bezpieczną i pełną emocji zabawę dla Twojej grupy. 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chciałbyś zorganizować z nami event bądź wyjazd?

Porozmawiajmy o twoim pomyśle!

513 069 728
soma@somaevent.com

Podobne oferty

BiegNaOrientacje 1

Biegi na orientację

Quady

Quady

32802745135 df355bcf57 o

Team Building