Dla amatorów oraz profesjonalistów

Grupowe wyjazdy narciarskie

Wyjazdy narciarskie to doskonała okazja zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących aby świetnie bawić się na białych stokach w Polsce, Włoszech, Czechach, Austrii czy Słowacji!

W Polsce jest 6 milionów ludzi, którzy jeżdżą na nartach. Miejsce, w którym rozpoczęła się historia narciarstwa jest w zasadzie dostepne dla każdego. Alpy – Włochy, Austria, Szwajcaria, Francja – ogromna ilość fantastycznych miejsc do jazdy na nartach i oferty na każdym poziomie cenowym! 

Nieważne, czy ma być to firmowy wypad w góry czy grupowe szkolenie dla profesjonalnych narciarzy – dopasujemy się do każdego poziomu.

SOMA Event Group ma swoje ulubione, sprawdzone miejsca, a wybór ten potrafimy uzasadnić. Pojedź z nami – nie będziesz żałował.

Kryteria, którymi się kierujemy to dobre trasy w najpiękniejszych plenerach, wsparte lokalną gościnnością. Nasi doświadczeni instruktorzy PZN, nie tylko będą uczyć i doskonalić, ale także dbać o Wasz dobry humor i komfort. Będą przewodnikami po górach i miejscach, do których jeździmy.

Będzie sportowo, zabawnie, smacznie, słonecznie i ciekawie! 

GOTOWY ABY ZORGANIZOWAĆ SWÓJ EVENT?