Wyprawy Kulinarne typu Incentive Travel

Regionalna kuchnia opowiada o swoim kraju. Wynika z klimatu, historii, przyzwyczajeń, temperamentu mieszkańców, religii, kultury.

Poprzez kuchnię docieramy do tego co w Grekach najbardziej greckie a Francuzach – francuskie. Poznajemy ich świat od wewnątrz.

Doznajemy tych samych emocji co oni, popijając dania włoskim winem, rosyjską wódką lub czeskim piwem. Grillowaną rybę można zjeść wszędzie, ale najlepiej będzie smakować na maleńkich greckich wyspach, kalmary – na południu Chorwacji, pizza i słodkie desery – we Włoszech a kawa – w Portugalii. Dlaczego?

Trudno powiedzieć, ale tak jest i samo to wystarcza, żeby chcieć tego doświadczyć!

Proponujemy Państwu fantastyczne wyprawy do bliższych i dalszych smaków Europy – jako świetny sposób na organizację pobytu, zwiedzania, rozrywek. Starannie wyselekcjonowany dobór miejsc zaprowadzi Was tam, gdzie trzeba, żeby doświadczyć tego co prawdziwe i najlepsze, nie drenując przy tym nadmiernie Waszych kieszeni…

Czy trudno jest znaleźć takie miejsca np. w Rzymie? Bardzo! Niestety doświadczył tego niemal każdy wymagający kulinarnie turysta, który szukał dobrych i niedrogich miejsc w turystycznym sercu Rzymu, Paryża czy Barcelony.

No bo po co sie starać, jeśli jutro i tak przyjdzie tłum nowych zwiedzających?

Zdaj się na nas a nie popełnisz błędu. Odwiedzisz miejsca piękne i smaczne, przy okazji wiele się nauczysz, a Twoi goście będą zachwyceni…


Przykładowe oferty:

  • GRUZJA
    Gruzja ? nowy, fascynujący kierunek w turystyce kulinarnej.
  • WEEKEND W LIZBONIE
    Portugalia w 3 dni? Dlaczego nie! Szalony i intensywny weekend w Lisbonie i okolicach to świetna odskocznia od codziennych problemów, śladami tamtejszego cukiernictwa!
  • WEEKEND W LIZBONIE DLA FIRM
    Wspaniała, intensywna, smaczna i roztańczona propozycja na integracyjną przygode dla Twoich pracowników lub klientów!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chciałbyś zorganizować z nami event bądź wyjazd?

Porozmawiajmy o twoim pomyśle!

513 069 728
soma@somaevent.com

Podobne oferty

KrajoznawczaPrzygoda

Kultura i Historia. Wyjazdy historyczne

usa 02

Ameryka Północna i Południowa – Incentive Travel

Australia

Australia – Incentive Travel